Weby a e-shopy


V dnešní době se žádná úspěšná organizace neobejde bez kvalitní webové prezentace. Nabízíme komplexní přístup při řešení webových potřeb společnosti. Specializujeme se na dodávky webových řešení on–line propojených na informační systémy ABRA.

V oblasti web designu spolupracujeme s profesionálními grafiky a fotografy, kteří předčí Vaše očekávání v kvalitě designu. Podle potřeb provádíme zpracování grafického návrhu, kódování webu, SEO optimalizaci, ale i následnou uživatelskou správu webu.

Webová řešení provozujeme na vlastním moderním CMS, které provozujeme na vlastním serveru. Zajistíme pro Vás následnou správu, bezpečnostní aktualizace a kompatibilitu webu s moderními trendy v oblasti přístupnosti, použitelnosti i kompatibility. O Vaše data dbáme s maximální péčí a Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí.

Smluvní podmínky pro hosting najdete zde.

Tvorba WWW stránek, SEO optimalizace a internetové kampaně

Provádíme zpracování webových stránek v čistém a moderním designu. Webové stránky vytváříme s důrazem na kvalitu, přístupnost a optimalizaci obsahu pro uživatele i vyhledávací roboty (SEO). Připravíme pro Vás řešení od jednoduchých www stránek, až po stránky s realizací webových služeb zahrnující využití moderních technologií – redakčního systému, nástrojů pro týmovou spolupráci, podporu mobilních technologií či integraci elektronického obchodu s přímým napojením na informační systém ABRA. Webové stránky dokážeme podpořit zhotovením komplexní marketingové kampaně či využitím speciálních bannerových kampaní našich smluvních partnerů.

Z našich referencí vybíráme například:

 • projekt Domu zahraniční spolupráce pro komunikaci s mezinárodní komunitou studentů na českých vysokých školách - studyin.cz
 • obecní webové stránky Staré Paky - starapaka.cz
 • informační webové stránky Základní školy Nová Paka, Komenského 555 - zsnovapaka.cz
 • prezentace automobilu Durso Multimobil X - durso.cz
 • moderní studio kuchyní Ulrich - kuchyne-ulrich.cz

E-shop a informační systém

Přímé napojení e-shopu nebo internetového katalogu na firemní informační systém optimalizuje Vaše náklady, sníží provozní režie a přímo zaintegruje e-shop do Vašich firemních procesů. Datový konektor umožňuje plné on-line propojení s ABRA Gen a tím okamžitý přenos informací o produktech, objednávek, zákazníků, faktur, reklamačních dokumentů a mnoha dalšího. V případě již hotových webových prezentací či e-shopů provádíme realizace propojení na informační systém ABRA. V ostatních případech implementujeme vlastní vysoce robustní řešení.

/home/www/it pro.cz/www/it pro.cz/doc/1484948292 abrawpjshop logo
V oblasti webových aplikací jsme se vydali cestou partnerství s profesionálním webovým studiem WPJ. Pouze produkt z rukou specialisty na danou oblast, může poskytnout ty nejlepší výsledky. Ve spolupráci jsme vyvinuli produkt ABRAwpjShop postavený na 2 základních stavebních kamenech.

 • Robustní integrální propojení internetového obchodu s ERP systémem vybudované na nejmodernějších technologiích v absolutním on-line režimu.
 • Aplikační část internetového obchodu je vytvořena na kvalitní platformě webové dílny WPJ, tedy od skutečných odborníků s dlouholetým know-how z oblasti webového prostředí.

Hlavní přednosti ABRAwpjShopu

 • Moderní uživatelsky přívětivý design s propracovanou strukturou, díky které se zákazník v nabídce snadno orientuje.
 • Jádro e-shopu tvoří obecný engine, který prochází pravidelnou aktualizací a přidáváním nových funkcí. Ve vývoji jádra se odráží jednak nejnovější trendy internetového podnikání, ale i obecně uplatnitelná přání zákazníků.
 • Originální návrh struktury a grafiky obchodu vychází od profesionálů, úzkých specialistů pouze na obor grafiky.
 • Administrační rozhraní je otestované desítkami obchodníků a odladěné lety vývoje. Přehlednou navigaci a rychlé ovládání zvládne opravdu každý.
 • E-shop je responzivní - Vaši zákazníci si snadno nakoupí na počítači i přes mobilní telefon.
 • Individuální přístup ke každému projektu a osobní zákaznický servis.
 • Spolupráce s velkoobchodními dodavateli pomocí XML, CSV, API.
 • Možnost více měn na e-shopu a jazykových mutací.
 • Hromadné úpravy zboží, automatické importy produktové databáze.
 • Postaráme se o doménu a hosting, zaškolíme Vás, jak e-shop používat.
 • Vhodné i pro B2C i B2B obchody.

Z našich referencí vybíráme například:

 • přední česká a evropská parfumerie el nino parfum, s.r.o. - parfemy-elnino.cz (web vyrobil PragueBest s.r.o.)
 • Nářadí Hornig - e-shop nářadí a železářství s mnoha tisíci položek skladem - naradihornig.cz (web vyrobilo wpj s.r.o.)

Analytická služba s nejlepším přehledem o trhu

/home/www/it pro.cz/www/it pro.cz/doc/1484516393 logo karsa

Jako nadstavbu internetového obchodu dodáváme a implementujeme webovou aplikaci KARSA DYNAMIC PRICING se kterou je ABRAwpjSHOP plně integrován. Aplikace pravidelně a automaticky monitorujte ceny konkurence. Použitím jednoduchého a přehledného grafického rozhraní „vyber–a–klikni“ snadno označíte a stáhnete ceny a informace z jakýchkoliv e-shopů. Karsa Monitor setřídí shodné produkty a vy ihned vidíte všechny ceny konkurence. Nastavení Vašich cen je pak hračkou. Nesnižujte si zbytečně marži! Kdo má dříve informace, vyhrává.

Reference nasazení webů a e-shopů

"Nářadí Hornig využívá řešení ABRA Gen a e-shop od WPJ. Vyhovuje nám flexibilita, rozdělení informací a automatizace, která nám umožňuje růst o desítky procent ročně. Integraci aplikací neustále rozšiřujeme, což nám například umožnilo snížit spotřebu papíru o 60% a zvýšit efektivitu vyřízení objednávek o 73%."

Ing. Martin Hornig

jednatel

logo Abra
logo Cisco
logo HP
logo Microsoft
logo Oracle
logo Fortinet
logo Fortinet
logo Eset