IT-PRO s.r.o.

 

Šlejharova 36
509 01 Nová Paka
tel.: +420 732 655 143
mail: info@it-pro.cz
IČ: 28786921
DIČ: CZ28786921
Bankovní spojení:
Česká spořitelna 1107882319 / 0800

Společnost je zapsána u Krajského soudu v Hradci Králové pod spisovou značkou C 27392. Naše číslo EORI je CZ28786921.

Servis výpočetní techniky: servis@it-pro.cz. Servis IS ABRA: abra@it-pro.cz.

 

Ing. Vladimír Soběslav, Ph.D.

jednatel společnosti, serverové a síťové technologie
tel.: +420 603 213 793
mail: sobeslav@it-pro.cz

Ing. Marek Nýdrle

jednatel společnosti, informační systémy ABRA
tel.: +420 777 001 670
mail: nydrle@it-pro.cz

Kanceláře Nová Paka

Mapa - Nová Paka

Mapa – Nová Paka

/home/www/it pro.cz/www/it pro.cz/doc/1484856121 pic00040
Šlejharova 36  Nová Paka

Jan Bouchner

servis HW, připojení k Internetu
tel.: +420 608 067 568
mail: bouchner@it-pro.cz

Ing. Ondřej Hornig

sítě a servery, Cisco, ESET, Fortinet
tel.: +420 775 222 024
mail: hornig@it-pro.cz

Jan Kafka

sítě a servery, ESET, Fortinet
tel.: +420 731 402 263
mail: kafka@it-pro.cz

Ing. Ondřej Kašpar

servis HW
tel.: +420 608 175 370
mail: kaspar@it-pro.cz

Ing. Jan Matyska

Java developer, mobilní a senzorové systémy, IBM Tivoli
mail: matyska@it-pro.cz

Ing. Jan Trejbal

informační systémy ABRA
mail: trejbal@it-pro.cz

Ing. Jan Vágenknecht

informační systémy ABRA
tel.: +420 774 494 444
mail: vagenknecht@it-pro.cz

Ing. František Válek

informační systémy ABRA
tel.: +420 777 239 166
mail: frantisek.valek@it-pro.cz

Kanceláře Břeclav

Mapa - Břeclav

Mapa – Břeclav

/home/www/it pro.cz/www/it pro.cz/doc/1484933087 breclav

Na Valtické 756/89   Břeclav

Ing. Radovan Prachař

informační systémy ABRA
tel.: +420 603 260 207
mail: prachar@it-pro.cz

Ing. Jaromír Zajíc

HW technologie, servery, sítě
tel.: +420 603 824 960
mail: zajic@it-pro.cz