Informační systémy ABRA

Společnost IT-PRO je certifikované prodejní a servisní centrum systémů ABRA. Zajišťujeme distribuci a implementaci ABRA Gen v rámci Královéhradeckého, Libereckého a Jihomoravského kraje. Poskytujeme stejné služby jako výrobce (instalace, přizpůsobení, školení, servis, konzultace), ale jsme zákazníkům blíž a principem spolupráce je osobní přístup, rychlejší odezva při servisních zásazích a konzultace při optimalizaci procesů v místě zákazníka. V rámci přizpůsobení systému na míru vyvíjíme speciální funkčnosti a aplikace integrované se systémy ABRA .

ABRA Software

Systémy ABRA jsou vyvíjeny společností ABRA Software a.s. Jedná se o rychle rostoucí silnou technologickou firma, která vyvíjí špičkové moderní informační systémy třídy ERP pro firmy všech velikostí. Její jasnou vizí je podporovat podnikatele skvělými službami i produkty a uvolňovat jim ruce pro rozvoj jejich podnikání.
Působí na trhu od roku 1991. Zaměstnává 150 profesionálů a vyvíjí špičkový moderní software, který používají desetitisíce zákazníků ve více než 50 zemích světa. Z firmy, kterou založili dva přátelé, je dnes dynamická společnost, jejíž obrat míří k hranici 200 miliónů korun. Svou filozofii staví na poctivých baťovských základech. Podporuje chytré nápady a inovace (mj. Průmysl 4.0. nebo Internet věcí), dlouhodobě napomáhá rozvoji podnikatelského prostředí a vzdělávání pro byznys. Samostatné zastoupení má ABRA Software na Slovensku a ve Švýcarsku.

screenshot ABRA

ABRA GEN - Řešení pro střední a velké firmy

ABRA Gen (dříve ABRA G3/G4) je komplexní software, který spolehlivě pokrývá firemní procesy středních a velkých firem díky desítkám existujících modulů a možnostem vývoje na míru podle konkrétních požadavků. Podporuje správu a řízení veškerého chodu firmy – od organizace obchodní činnosti přes řízení zásob, výrobu, poskytování služeb až po vedení účetnictví, reporting a podporu rozhodování. Díky velké variabilitě nachází uplatnění ve všech podnikatelských odvětvích.

Hlavní přednosti ABRA Gen

 • ABRA Gen je mimořádně komplexní ERP systém (od CRM až po výrobu a poprodejní servis). Může sloužit jako jediný produkční informační systém, díky němuž se nemusíte zabývat systémovou integrací a výrazně tak ušetříte na provozních nákladech na IT.
 • ABRA Gen je plně modulární a díky tomu si ho můžete sestavit tak, aby obsahoval jen ty funkce, které využijete. Systém je hluboce provázaný. Změna v jednom místě se ihned projeví v celém systému. Je navíc navržen tak, že v něm lze zpětně dohledat a opravit chybný krok bez narušení aktuálních procesů.
 • ABRA Gen disponuje širokou škálou nástrojů, které umožňují přizpůsobení systému, a to uživatelskými prostředky bez nutnosti využívat specialisty výrobce SW.
 • ABRA Gen podporuje rozsáhlou automatizaci firemních procesů. Obsahuje Automatizační server, který za Vás přebere administrativu, postará se o zálohu dat, rozesílání reportů a další opakované činnosti. Počítá s aktualizací legislativy a hlídá termíny. Šetří čas, který můžete věnovat rozvoji firmy.
 • Otevřené rozhraní API umožňuje snadné a rychlé propojení s jinými aplikacemi, například na libovolný e-shop, databáze nebo jiné externí aplikace a zdroje dat. Dovoluje rozsáhlou automatizaci práce, aplikace různých poskytovatelů mohou komunikovat samy, bez lidské práce.
 • Integrované ABRA Business Intelligence v reálném čase zobrazuje data, nutná pro správná rozhodnutí – přehledně, s okamžitou reakcí na změny. A navíc umožňuje kombinovat data z libovolných zdrojů, například i z Excelu, dat jiných aplikací nebo Google dokumentů. Vše zobrazí formou přehledného dashboardu, digitálního kokpitu Vaší firmy.
 • ABRA Gen umí do reportů zahrnout ještě nezaúčtované doklady. Díky tomu a díky automatickým předkontacím lze důležité reporty z účetnictví sestavovat v reálném čase.
 • ABRA Gen nabízí volbu platformy pro server (Windows / Linux) i pro databázi (Firebird / MSSQL / ORACLE).
 • ABRA Gen umožňuje provoz jak na vlastním serveru zákazníka, tak i v cloudu.
 • Veškerá přizpůsobení ABRA Gen zůstávají funkční i po instalaci nových verzí.
 • Prostřednictvím ABRA aplikací pro mobilní telefony, tablety a smartwatch (s operačním systémem Android a iOS) budete mít data z informačního systému ABRA Gen kdykoliv a odkudkoliv k dispozic Aplikace zobrazují grafy, upozorňují na nové události, umožňují schválit dokumenty a procesy a zadávat data. Webové a mobilní aplikace také významně podporují aktivity pracovníků v terénu, ať již prodejců, či skladníků.

ABRA FLEXI - Účetní software pro menší firmy

ABRA Flexi (dříve FlexiBee) je optimální systém pro menší firmy a živnostníky. Výhodou jsou minimální náklady na zavedení systému, finanční i časové. První uživatel je zdarma, lze provozovat v cloudu a prvotní instalace disponuje nastavením odpovídajícímu obvyklým evidenčním potřebám malých firem.

Přestože zvládnete zavedení sami, neváhejte nás kontaktovat s žádostí o podporu, rádi Vám poradíme a budeme na blízku. Cílů tak dosáhnete rychleji a s vyšším užitkem.

Soubory ke stažení

# Soubor Velikost
1 it-pro-teamviewer.exe 20.73 MB

ozvěte se nám

Každému zákazníkovi poskytujeme individuální přístup pro nalezení skutečně optimálního řešení.

Reference nasazení ABRA

"Společnost el nino parfum, s.r.o. patří mezi největší parfumérie v České republice. Ucelené portfolio produktů dodává do velké části Evropské unie. Pro tuto společnost zajišťujeme komplexní správu IT technologií od koncových zařízení, periferií, síťových prvků, připojení k internetu, serverových řešení až po informační systém ABRA a související automatizaci firemních procesů včetně napojení e-shopů."

"Nářadí Hornig využívá řešení ABRA Gen a e-shop od WPJ. Vyhovuje nám flexibilita, rozdělení informací a automatizace, která nám umožňuje růst o desítky procent ročně. Integraci aplikací neustále rozšiřujeme, což nám například umožnilo snížit spotřebu papíru o 60% a zvýšit efektivitu vyřízení objednávek o 73%."

Ing. Martin Hornig

jednatel