IT infrastruktura a outsourcing


Kvalitní IT infrastruktura je velice důležitá pro správný chod každé organizace. Složitost a množství technologií vyžadují znalosti a zkušenosti, aby vše vytvářelo harmonický celek. 

Je mnoho věcí, které si můžete udělat sami, ale oslovit odborníky v pravý čas umožnuje ušetřit náklady, minimalizovat problémy, získat zastupitelnost a podporu pro zajištění chodu klíčových systémů a zvýšit efektivitu fungování společnosti.

Naše společnost si uvědomuje potřebu chápat IT problematiku jako komplexní řešení, které zahrnuje optimalizaci všech různorodých systémů tak, aby zákazník obdržel nejefektivnější řešení.

Efektivní infrastruktura vyžaduje dimenzaci výpočetních prostředků, aktivních a pasivních prvků sítě, integraci cloudových služeb, zabezpečení, zálohování, proaktivní monitoring a mnohé další aktivity. Předimenzování systémů s sebou nese zbytečně vysoké náklady na pořízení technického vybavení, licencí, správu apod. Poddimenzování jednoho prvku systému může vést naopak k zásadnímu snížení kvality celého projektu.

Kvalitu našich služeb se snažíme neustále zdokonalovat. Svěřte Vaše projekty a informační technologie do rukou certifikovaným odborníkům, kteří Vám pomohou nalézt skutečně optimální řešení. Pracujeme se špičkovými technologiemi leaderů na IT trhu (Cisco, HPE, Fortinet, Microsoft, Oracle, Red Hat a mnohé další).

Naše služby v této oblasti zahrnují:

 • Auditní a konzultační služby.
 • Proaktivní monitoring a dohled systémů.
 • Garanci reakční doby a dostupnosti odborníků pro zajištění oprav.
 • Integrace cloudových služeb a jejich harmonizaci s interní infrastrukturou.
 • Analýzu kybernetické bezpečnosti v organizaci, návrh opatření a přípravu na audit.
 • Správu koncových zařízení a periferií včetně zajištění dodávek a podpory přímo u zákazníka.
 • Správu síťové infrastruktury a projektování optických, metalických a bezdrátových datových sítí.
 • Uživatelskou podporu a zajištění vzdálené podpory koncových uživatelů skrze řešení TeamViewer.
 • Poskytnutí náhradních řešení po dobu provádění oprav pro minimalizaci škod spojených s odstávkou.
 • Návrh komplexních serverových řešení, od fyzických komponent, přes virtualizaci až po aplikační a databázová řešení.
 • Zajištění pokročilých řešení pro ukládání vašich dat ve specializovaných úložištích, jejich replikaci a řešení pro obnovení dat včetně havarijních plánů.

Reference v oblasti IT infrastruktury

"Pro společnost ČEZ Distribuce a.s., největšího distributora elektrické energie v České Republice, působíme jako servisní partner zajišťující dohled a konfigurace komunikací a souviseních IT systémů. Mezi naše projekty se řadí komplexní řešení pro komunikace řídicích systémů rozvoden či dodávky IT systémů do datových center."

"Společnost el nino parfum, s.r.o. patří mezi největší parfumérie v České republice. Ucelené portfolio produktů dodává do velké části Evropské unie. Pro tuto společnost zajišťujeme komplexní správu IT technologií od koncových zařízení, periferií, síťových prvků, připojení k internetu, serverových řešení až po informační systém ABRA a související automatizaci firemních procesů včetně napojení e-shopů."

"Společnost ČEPS, a.s. spravuje páteřní přenosovou soustavu v naší zemi. V rámci více než desetileté spolupráce jsme dodávali celou řadu řešení a případových studií. Mezi důležité projekty patří například vybudování systému pro vzdálené přístupy, bezpečnostních prvků a dodávky komunikačních prvků rozvoden po celé ČR včetně servisního zajištění."

"Společnost ABB Power Grids Czech Republic s.r.o. je naším klíčovým partnerem. Spolupracujeme na celé řadě dodávek komunikačních, serverových a bezpečnostních řešení, které jsou implementovány v různých projektech nejen v České Republice. Naše klíčové dodávky směřovaly do holdingu ČEZ, Veolia, Severočeské doly, Slovnaft a mnohé další. "

logo Abra
logo Cisco
logo HP
logo Microsoft
logo Oracle
logo Fortinet
logo Fortinet
logo Eset