eShop a informační systém

Přímé napojení eShopu nebo internetového katalogu na firemní informační systém optimalizuje Vaše náklady, sníží provozní režie a přímo zaintegruje eShop do Vašich firemních procesů. Datový konektor umožňuje plné on–line propojení s ABROU a tím okamžitý přenos zboží, objednávek, zákazníků, faktur, reklamačních dokumentů a mnoha dalšího z vám známého prostředí. V případě již hotových webových prezentací či eShopů provádíme realizace propojení na informační systém ABRA. V ostatních případech implementujeme vlastní vysoce robustní řešení.

/home/www/it pro.cz/www/it pro.cz/doc/1484948292 abrawpjshop logo
V oblasti webových aplikací jsme se vydali cestou partnerství s profesionálním webovým studiem WPJ. Pouze produkt z rukou specialisty na danou oblast, může poskytnout ty nejlepší výsledky. Ve spolupráci jsme vyvinuli produkt ABRAwpjShop postavený na 2 základních stavebních kamenech.

 • Robustní integrální propojení internetového obchodu s ERP systémem vybudované na nejmodernějších technologiích v absolutním on-line režimu.
 • Aplikační část internetového obchodu je vytvořena na kvalitní platformě webové dílny WPJ, tedy od skutečných odborníků s dlouholetým know-how z oblasti webového prostředí.

Hlavní přednosti ABRAwpjShopu

 • Moderní uživatelsky přívětivý design s propracovanou strukturou, díky které se zákazník v nabídce snadno orientuje.
 • Jádro e-shopu tvoří obecný engine, který pravidelně aktualizujeme a přidáváme nové funkce. Ve vývoji jádra se odráží jednak nejnovější trendy internetového podnikání, ale i obecně uplatnitelná přání zákazníků.
 • Originální návrh struktury a grafiky obchodu vychází od profesionálů – úzkých specialistů pouze na obor grafiky.
 • Administrační rozhraní je otestované desítkami obchodníků a odladěné lety vývoje. Přehlednou navigaci a rychlé ovládání zvládne opravdu každý.
 • Eshop je responzivní – Vaši zákazníci si snadno nakoupí na počítači i přes mobilní telefon.
 • Individuální přístup ke každému projektu a osobní zákaznický servis
 • Spolupráce s velkoobchodními dodavateli pomocí XML, CSV, API
 • Možnost více měn na e-shopu a jazykových mutací
 • Hromadné úpravy zboží, automatické importy produktové databáze
 • Postaráme se o doménu a hosting, zaškolíme Vás, jak eshop používat
 • Vhodné i pro B2B obchodníky

Reference

Příkladnou implementaci řešení ABRAwpjShop můžete vidět například na prodejci nářadí a železářství – www.naradihornig.cz.

Efektivní marketing pro ABRAwpjShop = implementací to nekončí…

Pokud firma nebo e-shop v dnešní době nemá kvalitní webovou prezentaci a zapomíná budovat povědomí mezi potenciálními zákazníky, snadno zapadne ve velkém množství informačního balastu. Našim klientům se to ale nestane. Weby a e-shopy optimalizujeme pro vyhledávače Seznam, Google a Youtube, díky čemuž se dostávají na přední pozice v organickém vyhledávání. Povědomí o značkách budujeme pomocí sociálních sítí jako Facebook nebo Instagram a díky výkonnostním kampaním PPC systémů Google AdWords, Etarget a Sklik. Na e-shopy přivádíme nové zákazníky pomocí automatického napojení na porovnávače zboží Heureka, Zboží a Google nákupy. Děláme i školení, jak na sociálních sítích prezentovat svoji značku a výrobky. Před spuštěním kampaní určíme cíle, analyzujeme konkurenci, vytvoříme marketingovou strategii a následně se pustíme do samotné realizace. Po skončení celou kampaň řádně vyhodnotíme a z výsledků vycházíme při další spolupráci. Díky pečlivé analýze trhu a použití dostupných online reklamních systémů umíme najít a oslovit Vaše potenciální zákazníky. Při tvorbě kampaní úzce spolupracujeme s in house grafiky, a tak kreativu kampaní a jejich realizaci tvoříme společně. Stejně tak jako bannery pro reklamní kampaně a další prezentace.

/home/www/it pro.cz/www/it pro.cz/doc/1484516393 logo karsaAnalytická služba s nejlepším přehledem o trhu

Jako nadstavbu internetového obchodu dodáváme a implementujeme webovou aplikaci KARSA MONITOR se kterou je ABRAwpjSHOP plně integrován. Aplikace pravidelně a automaticky monitorujte ceny konkurence. Použitím jednoduchého, přehledného grafického rozhraní „vyber–a–klikni“ snadno označíte a stáhnete ceny a informace z jakýchkoliv e–shopů. Karsa Monitor setřídí shodné produkty a vy ihned vidíte všechny ceny konkurence. Nastavení Vašich cen je pak hračkou. Nesnižujte si zbytečně marži! Kdo má dříve informace — vyhrává.